Witajcie w OdNowie.

                                                azia.jpg

 

     Drodzy czytelnicy i sympatycy naszego DT, miło jest mi powitać Was na blogu, na którym będę poruszała różne tematy dotyczące psów i wielu aspektów związanych z prowadzeniem domu tymczasowego. Dość często spotykam się z różnymi pytaniami z Waszej strony, a bywa, ze pytania się powielają, zatem dzieląc się swoją praktyką zapiszę to wszystko w jednym miejscu. Co Wy na to? :-)

     Blog jest skierowany do psich pasjonatów, którzy tak jak i ja zwracają uwagę na naturę, ekologię oraz szeroko rozumianą empatię do zwierząt. Tematy podejmowane przeze mnie mogą być dla niektórych kontrowersyjne, jednak mam nadzieję, że z kulturą możemy dyskutować o wszystkim dzieląc się pogladami, wiedzą i osobistym doświadczeniem. 

                                                                                  seespot.2png.png

Wpisy obejmą różne tematy, często ich treść będzie konsultowana ze specjalistami zajmującymi się daną dziedziną.

Będziemy również recenzować różne produkty biorąc pod uwagę ich jakość, stosunek ceny do jakości, skuteczność, a także obsługę klienta.

Za zgodą autorów, na blogu znajdziecie również tłumaczenia artykułów wielu specjalistów i pasjonatów kynologii z całego świata.

Wpisy nie będą regularne, gdyż priorytetowe dla mnie zawsze są psy, praca i opieka nad nimi. A to pochłania dużo zaangażowania i czasu, więc liczę na Wasze zrozumienie.

                               abcd.jpg

Zapraszam Was do współtworzenia tego miejsca poprzez przesyłanie tematów, Waszym zdaniem wartych szerszego omówienia czy innego spojrzenia na różne kwestie.

E-mail: odnowa@domtymczasowy.com

 

                                                                                                                                    Życzę miłego wieczoru i do napisania! :-)

                                                                                                                                    Anita Szkudlarek

 

 

Odwiedź nas na facebooku.